O firmie:


Nazwa firmy: No Fuego Uslugi PPoż.

Domena: https://www.nofuego.pl/

Adres: 118

Miejscowość: Ludmiłówka

Kod pocztowy: 23-251

Telefon: 691 444 324Opis:


Firma oferująca usługi PPOŻ zapewnia kompleksowe wsparcie przy projektowaniu, wdrażaniu i modernizowaniu instalacji przeciwpożarowych. Więcej informacji na temat jej oferty można znaleźć na stronie internetowej pod adresem nofuego.pl. Klienci często decydują się między innymi na wykonanie przeglądu budynku, który wskaże, czy jest on w pełni zgodny z aktualnymi przepisami i zapewnia odpowiednie standardy bezpieczeństwa użytkownikom.

Jaka jest cena instrukcji bezpieczeństwa pożarowego? W celu wyceny usługi trzeba nawiązać kontakt z pracownikami firmy. Koszty współpracy zależą od indywidualnych potrzeb klienta oraz rodzaju obiektu. W ofercie usługodawcy znajduje się też przeprowadzanie ekspertyz przeciwpożarowych, przeglądu sprzętu gaśniczego, pomiarów hydrantów i oświetlenia.

Firma zatrudnia inżynierów i specjalistów BHP, którzy dysponują uprawnieniami zgodnymi z wytycznymi Ministerstwa Infrastruktury. Przedsiębiorcy powinni pamiętać o regularnym organizowaniu szkoleń PPOŻ dla swoich pracowników. 

Data dodania: 13-09-2023Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o No Fuego Uslugi PPoż.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W pobliżu