O firmie:


Nazwa firmy: Bizuu Sp. z o.o. sp.k

Domena: https://bizuu.pl/

Adres: Piekary 12

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-823

Telefon: +48 535 640 570Opis:


Marka oferująca stroje dla kobiet wykonywane przez polskich projektantów stosuje rozmaite kolory, wzory i dodatki, by zapewnić, że jej ubiory będą wyjątkowe. W wielu przypadkach najważniejsze jest podkreślenie kobiecości, stąd tak wiele w ofercie Bizuu powłóczystych, zwiewnych materiałów, pasteli oraz kwiatowych wzorów. Jeśli zaś chodzi o stroje na większe wyjścia, znaleźć można na przykład nietypowe fasony i rzucające się w oczy motywy, jak i błyszczące materiały.

Świetnym wyborem na różnego rodzaju imprezy będzie na przykład cekinowa bluzka, którą można zestawić ze spodniami czy spódnicą, tworząc wyróżniający się look.

Firma oferuje ubrania wysokiej jakości, których noszenie jest czystą przyjemnością. Często też proponuje je w promocyjnych cenach, dzięki czemu można nabyć świetne stroje, czy to na co dzień, czy na specjalne wyjścia, bez wydawania wielkich sum. Warto to sprawdzić i zaglądać do sklepu regularnie, gdyż oferta jest często poszerzana; często też pojawiają się atrakcyjne obniżki.

Data dodania: 01-02-2023Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Bizuu Sp. z o.o. sp.k


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W pobliżu