O firmie:


Nazwa firmy: MEBLO-ŁUK

Domena: https://mebloluk.pl/

Adres: Opoczyńska 20

Miejscowość: Wolanów

Kod pocztowy: 26-625

Telefon: 500 392 162Opis:


Salon to wizytówka domu, ale także miejsce do spędzania czasu z rodziną. Aby spełniał się w obu tych rolach, warto nabyć odpowiednio dobrane, wielofunkcyjne meble do salonu. Mieszkańcy Radomia i okolic mogą w tej kwestii skorzystać z bogatej oferty dostępnej na stronie internetowej mebloluk.pl.

Firma, która przedstawia swoją propozycję pod wspomnianym linkiem to doświadczony na rynku producent i wykonawca mebli, które od lat cieszą się uznaniem klientów ze względu na swoją trwałość oraz wysoką jakość. 

Pracownicy firmy zapewniają także profesjonalne doradztwo. Dzięki temu klient może poznać produkt idealnie dobrany do swoich oczekiwań pod kątem modelu, zastosowanego materiału wytwórczego oraz wykończeń frontów. Pozwala to nabyć meble doskonale komponujące się ze wcześniej zakupionymi sprzętami oraz pozostałym wyposażeniem.

Dla osób zainteresowanych kupnem mebli firma przygotowała galerię, która umożliwia wizualne dopasowane danej szafy, komody lub stolika do konkretnej przestrzeni. Pracownicy wykonują także szkic pomieszczenia w specjalnie do tego przeznaczonym programie graficznym.

Data dodania: 04-10-2020Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o MEBLO-ŁUK


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W pobliżu