O firmie:


Nazwa firmy: Agencja Marketingowa BeCome

Domena: https://become.pl/

Adres: Namysłowska 4

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-166

Telefon: 575990586Opis:


W dobie dużej konkurencji na rynku pozornie trudno się wyróżnić. Media społecznościowe, tradycyjne formy promocji – jak odnaleźć się w realiach, w których efekt zależy od tak wielu złożonych czynników? Niejeden przedsiębiorca poszukuje odpowiedzi na to pytanie, a wbrew pozorom nie jest ono szczególnie trudne. Po prostu trzeba zacząć od wybrania odpowiednich partnerów do merytorycznej i zadaniowej współpracy.

Firma reklamowa z Poznania, którą zdecydowanie można polecić lokalnym (ale nie tylko) klientom, prezentuje swoją ofertę na stronie internetowej become.pl. Pod tym adresem można między innymi poznać zespół, który choć pracuje w modelu zdalnym, działa niezwykle efektywnie, a przy tym zachwyca kreatywnością pomysłów.

Współpraca z agencją może obejmować takie dziedziny jak programowanie, copywriting, grafika, strategia, DTP, branding, zmiana logo. Relacje budowane z klientami bazują na zaufaniu i atmosferze pełnej zapału. Każde zlecenie jest okazją do wykazania się pomysłowością i fachową wiedzą.

Data dodania: 06-07-2019Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Agencja Marketingowa BeCome


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W pobliżu