O firmie:


Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Buczek - Piotr Buczek

Domena: http://buczekmeble.pl/

Adres: Okrzei 69

Miejscowość: Krosno

Kod pocztowy: 38-400

Telefon: 13 432 33 96Opis:


Narodziny dziecka to zawsze niezwykłe wydarzenie i rodzice przygotowują się do niego, starając się stworzyć maluszkowi jak najlepsze warunki. Poszukują pięknych, nietuzinkowych mebli do pokoju, które byłyby funkcjonalne zarówno w pierwszych miesiącach życia, jak i nieco później. W Krośnie śliczne meble dziecięce projektuje i wykonuje przedsiębiorstwo ze strony buczekmeble.pl. Firma ta jest w stanie stworzyć bajkowe królestwo, w którym każdy maluszek będzie się czuł komfortowo.

Pragnąc zamówić takie meble, wystarczy odwiedzić stronę producenta i zamówić pomiar lub pofatygować się do studia firmy i opowiedzieć projektantowi o swoich pomysłach. Najpierw powstają pomysły, które są konsultowane ze zleceniodawcami, a potem dopiero następuje ich realizacja. Zatrudnieni tutaj projektanci mają głowy pewne różnych rozwiązań, a ponieważ na bieżąco śledzą trendy w meblarstwie, warto im zaufać.

Wykonywane tutaj meble są nie tylko piękne i estetyczne, ale także solidne i mocne, zatem powinny sprostać zabawom malucha, które nie zawsze będą ostrożne.

Data dodania: 05-02-2019Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Przedsiębiorstwo Buczek - Piotr Buczek


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W pobliżuSpecBHP

Rzeszów


PPC Film Studio

Rzeszów


Bettso

Lubaczów