O firmie:


Nazwa firmy: SkiTenis

Domena: https://www.skitenis.pl/

Adres: Miętowa 23

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-680

Telefon: 691984816Opis:


Najczęstszymi kontuzjami tenisistów, zwłaszcza tych grających na niższym poziomie, są wbrew pozorom nie uszkodzenia ręki czy dłoni, a nóg i stóp. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, że tenisiści źle dobierają obuwie do nawierzchni, a także stawiają na buty ogólnego przeznaczenia zamiast posiłkować się tymi dedykowanymi. Tego rodzaju buty można znaleźć w różnych miejscach między innymi na Skitenis.pl. Jest to sklep z wieloma akcesoriami sportowymi zarówno dla amatorów, jak i dla zawodowców.

Buty do tenisa ziemnego są dedykowane do różnych nawierzchni. Mogą z nich korzystać fani tradycyjnej gry na kortach ziemnych, ale również ci, którzy próbują swoich siła w grach halowych na nawierzchniach twardych. Co bardzo ważne prezentowane model zostały wyposażone w systemy amortyzujące, które pomagają utrzymać stabilność stopy. Przy szybkiej rotacji to niezwykle ważne, szczególnie na nawierzchniach, które nie pozwalają na kontrolowany poślizg.

Data dodania: 28-11-2018Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o SkiTenis


Użytkownik fedisese napisał:
SkiTenis to sklep sportowy, który ujął mnie szeroką ofertą sprzętu i ubrań dla różnych aktywności. Wszystko to w dobrych cenach oraz sprawnej wysyłce. :)
Data: 2019-06-10 15:38:21
Ocena: 3

W pobliżu