O firmie:


Nazwa firmy: MAJER Rental Cars Sopot

Domena: http://majercars.pl/

Adres: Aleja Niepodległości 711

Miejscowość: Sopot

Kod pocztowy: 81-853

Telefon: 518 216 952Opis:


Rok rocznie do wypożyczalni samochodowych zgłasza się coraz więcej klientów. Wszystkich, którzy są zainteresowani wypożyczeniem samochodu na Pomorzu, zapraszamy na majercars.pl, jest to strona renomowanej firmy, która oferuje wynajem aut w Sopocie, a także w całym Trójmieście. W bogatej ofercie wypożyczalni jest zarówno wynajem krótko-, jak i długoterminowy.

Niezależnie, na jaką formę wynajmu auta się zdecydujesz, wiedz, że możesz to zrobić na bardzo preferencyjnych warunkach, gdyż wypożyczalnia przygotowała mnóstwo atrakcyjnych promocji, które z pewnością zadowolą tak nowych, jak i stałych klientów.

Na polecanej stronie można zapoznać się z pełnym katalogiem dostępnych samochodów, są tam zarówno auta bardzo ekskluzywne, standardowe auta osobowe, jak i auta dostawcze. Wynajmem tych ostatnich najczęściej interesują się różnego typu firmy zlokalizowane na terenie Trójmiasta.

Istotne jest też to, że po samochód nie trzeba udawać się do siedziby wypożyczalni, gdyż to pracownik wypożyczalni może dostarczyć auto pod wskazany przez klienta adres i dopełnić wszystkich formalności.

Data dodania: 19-06-2018Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o MAJER Rental Cars Sopot


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W pobliżu