O firmie:


Nazwa firmy: ELEKTRYZUJ Roman Kubara

Domena: https://www.elektryzuj.com.pl/

Adres: Gdańska 35B

Miejscowość: Jastrowie

Kod pocztowy: 6-491

Telefon: 502-550-001Opis:


Przygotowanie domu do zamieszkania jest zadaniem czasochłonnym. Czynności wykończeniowe pochłaniają mnóstwo również pieniędzy. Jeśli nie chciałbyś przepłacać, to zajrzyj na stronę elektryzuj.com.pl, gdzie możesz poznać aktualną ofertę jednej z hurtowni elektrycznych. To tam oferowane są gniazda bezpiecznikowe, głośnikowe, abonenckie TV czy też łączniki. Znaleźć tam można między innymi łączniki schodowe takich marek jak Simon, Asfora czy Forix.

Dodatkowo w ofercie wspomnianej wcześniej hurtowni znajdziesz również różne oświetlenie. To tam znajdziesz oświetlenie rastrowe, kanałowe czy świetlówkowe. Bez problemu kupisz tam produkty, które pozwolą Ci skutecznie oświetlić magazyn, halę czy warsztat. Warto wiedzieć, że ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie, firma może zagwarantować wysoki poziom obsługi.

Data dodania: 19-05-2018Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o ELEKTRYZUJ Roman Kubara


Użytkownik fadso napisał:
Sklep online ELEKTRYZUJ to wygodne rozwiązanie dla każdego elektryka czy istalatora. Kupuję tam niezbędne mi w pracy akcesoria i na jakości obsługi oraz sprzedawanych artykułów nie zawiodłem się ani razu.
Data: 2018-08-10 14:50:00
Ocena: 5

W pobliżu